Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MF Massey Ferguson Hangi Ülkenin Malı
#1
Ülkemizde kısaca MF olarak bilinen Massey Ferguson Traktörleri 1847 Daniel Massey tarafından Kanada'nın Ontario şehrinde tarım aletleri üreten ve tamir eden küçük bir işletme olarak kurulmuştur. O yıllarda Kanada'ya yoğun göç olması ve insanların geniş arazilerde tarıma yönelmeleri sebebiyle işleri hızla büyüyen Daniel Massey ilerleyen yıllarda tarım makineleri üretimine girmiş, ve 1953 yılında İngiliz Harry Ferguson Limited şirketi ile birleşerek bugünkü halini almıştır. 

Massey Ferguson lisansı ile ülkemizde birçok marka üretim yapmaktadır. Güçlü motorları her arazi yapısına uygun gövdeleri ve bol yedek parça desteği ile bu traktörler çiftçiler tarafından sıklıkla tercih edilmektedirler. İkinci el piyasası da oldukça hareketli olan bu traktörlerin yerli versiyonları devlet teşviklerinden de yararlanabilmektedirler. 

Bu traktörlerle ilgili daha fazla bilgi almak yada traktör satmak için sitemize üye olarak konu açabilirsiniz.

41Gx1975fxL._SX425_.jpg
mf-1035-di-mahashakti-crown-series-500x500.jpg
MF2600_360-2.png
MF8740S_X_32_ROTATE_MASTER_0000.png
Ara
Cevapla


Tarım ve Hayvancılık Forumu

>>>>> Çiftlik Forum Ailesine Katılmak İsteyen Ziyaretçilerimiz <<<<<

Çiftlik Forum sitemizde mevcut konulara cevap yazabilmek ve yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilmek amacıyla forumda konu açabilmek için ÜYE olmanız gerekmektedir. Sitemize üye olmak için bir e-posta adresine sahip olmanız ve aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra gerekli birkaç basit bilgiyi doldurmanız yeterlidir.


ÜYE OL


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi