Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zeytin ilaçlama makinaları fiyatları
#1
Zeytin ağaçları için ilaçlama aparatı almam gerekiyor. En çok bahsi geçen ve tavsiye edilen Casotti oynar ilaçlama makinası oldu. Sayfalarından bakınca tek yönlü ve çiftli yönlü modelleri olduğunu gördüm. Ben hangisini almalıyım? Kullanan arkadaşlar var mıdır? Oynar başlıklı modellerin daha verimli ve daha az ilaç tüketimi yaptığını söylüyorlar. Doğru mudur? En verimli model Casotti oynar başlıklı zeytin ilaçlama makinesi ise kullananlar bilgi verebilir mi?
Ara
Cevapla
#2
Ağaçların yaşını bilmiyorum fakat 15 adet zeytin ağacı var.Benim öğrenmek istediğim makinaların kullanım yeterliliği,kolaylığı açısından.Şarzlı,akülü olan modelde cihaz yılda birkaç kez kullanılacağından kullanılmadığı zamanlarda bataryanın bozulması gibi sorunlar çıkarabilir olması,yeterli yükseklik basıncı sağlayıp sağlayamaması,bordo bulamacı gibi ilaçları atabilme özelliği olup olmaması vb.gibi durumlar.Motorlu olan modellerde ise bu sorulara olarak ilaveten fiyatının daha yüksek olması.vb.Ayrıca sizin önerebileceğiniz marka ve model varsa belirtirseniz sevinirim.Şimdiden teşekkürler...
Ara
Cevapla


Tarım ve Hayvancılık Forumu

>>>>> Çiftlik Forum Ailesine Katılmak İsteyen Ziyaretçilerimiz <<<<<

Çiftlik Forum sitemizde mevcut konulara cevap yazabilmek ve yaşadığınız sorunlara çözüm bulabilmek amacıyla forumda konu açabilmek için ÜYE olmanız gerekmektedir. Sitemize üye olmak için bir e-posta adresine sahip olmanız ve aşağıdaki bağlantıya tıkladıktan sonra gerekli birkaç basit bilgiyi doldurmanız yeterlidir.


ÜYE OL


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi